ក្រុមហ៊ុន មេនូឡាយហ្វ៍ ខេមបូឌា សូមផ្ដល់ជូននូវកម្មវិធីពិសេសសម្រាប់អតិថិជនឆ្នាំទី ២ ទាំងអស់ដែលបង់បុព្វលាភរ៉ាប់រងបន្តក្នុងអំឡុងយុទ្ធនាការ ចាប់ពីថ្ងៃទី ២១ ខែមីនា ឆ្នាំ ២០២៥ រហូតដល់ ថ្ងៃទី ១៣ ខែមេសា ឆ្នាំ ២០២៥។ រាល់អតិថិជនដែលបានបង់បុព្វលាភរ៉ាប់រងបន្តប្រចំាឆ្នាំ/ប្រចាំឆមាស ក្នងអំឡុងពេលផ្តល់ជូនពិសេសនេះ នឹងទទួលបានសន្លឹកឆ្នោតផ្សងសំណាងយករង្វាន់ (បណ្ណសន្យារ៉ាប់រងមួយ ស្មើនឹងសន្លឹកឆ្នោតមួយសន្លឹក) ដែលរង្វាន់ធំៗរួមមាន៖
អតិថិជនដែលជាម្ចាស់សំណាងនឹងត្រូវបានចូលរួមចាប់រង្វាន់តាមរយៈការចាប់ឆ្នោតបន្ទាប់ពីកម្មវិធីពិសេសនេះបានបញ្ជប់។
យើងខ្ញុំសូមលើកទឹកចិត្តឲ្យមិត្តរួមការងារទំាងអស់ ចែកចាយព័ត៌មានដ៏ល្អនេះដល់អតិថិជនរបស់យើងទាំងអស់ ឲ្យពួកគាត់បានចូលរួមបង់បុព្វលាភរ៉ាប់រងបន្តរបស់គាត់ ដើម្បីទទួលបានសន្លឹកឆ្នោតផ្សងសំណាងយករង្វាន់។
សូមអាន ខ និងលក្ខណ្ឌឲ្យបានច្បាស់ ដើម្បីយល់អំពីលក្ខណ្ឌចូលរួម
សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែម ឬចម្ងល់ផ្សេងៗ សូមទាក់ទងទៅកាន់ភ្នាក់ងារធានារ៉ាប់រង ឬ ទំនាក់ទំនងមកផ្នែកបម្រើសេវាកម្មអតិថិជនតាមរយៈលេខ 1800-211-211 ។ សូមអរគុណ!
ក្រុមហ៊ុន មេនូឡាយហ្វ៍ ខេមបូឌា សូមថ្លែងអំណរគុណដល់អតិថិជនគ្រប់រូបសារជាថ្មីម្ដងទៀត ដែលបានផ្ដល់សេខក្ដីទុកចិត្តមកលើក្រុមហ៊ុនក្នុងរយៈពេលជាង ១០ ឆ្នាំកន្លងមកនេះ។ ក្នុងនាមជាក្រុមហ៊ុនធានារ៉ាប់រងអាយុជិវិត ដែលមានបទពិសោធន៍ជាង ១៥០ ឆ្នាំនៅលើពិភពលោក និងជាក្រុមហ៊ុនលំដាប់អន្តរជាតិទីមួយនៅប្រទេសកម្ពុជា យើងនៅតែបន្តបេសកកម្មក្នុងការជួយកសាងអនាគតហិរញ្ញវត្ថុដែលរឹងមាំ និងកាន់តែប្រសើរឡើងសម្រាប់ ក្រុមគ្រួសារកម្ពុជា។ សូមអរគុណ!
តើបច្ចុប្បន្នលោកអ្នកជាអតិថិជន មេនូឡាយហ្វ៍ ឬនៅ?