នៅល្ងាចថ្ងៃទី ២០ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ ២០២១ ក្រុមហ៊ុន មេនូឡាយហ្វ៍ ខេមបូឌា បានប្រារព្ធកម្មវិធីរាត្រីសមោសរដែលមានឈ្មោះថា រាត្រីអច្ឆរិយ ដើម្បីអបអរសារទរដល់ទីប្រឹក្សាធានារ៉ាប់រងឆ្នើមសម្រាប់ការខិតខំប្រឹងប្រែង និងសមិទ្ធផលនៅក្នុងឆ្នាំ ២០២០ ព្រមទាំងការចូលរួមចំណែករបស់ពួកគាត់ក្នុងការប្រឹក្សា និងផ្ដល់ការការពារអនាគតហិរញ្ញវត្ថុជូនដល់ក្រុមគ្រួសារកម្ពុជាផងដែរ។ កម្មវិធីនេះត្រូវបានធ្វើឡើងនៅប្រាសាទធម្មន្ទ លើទឹកដីអង្គរ ខេត្តសៀមរាប ដោយមានការចូលរួមពីទីប្រឹក្សាធានារ៉ាប់រងឆ្នើមទូទាំងប្រទេស និងថ្នាក់ដឹកនាំរបស់ក្រុមហ៊ុនសរុបប្រមាណ ២៥០ នាក់ផងដែរ។
កម្មវិធីលើកទឹកចិត្ត និងការកោតសរសើរនៅក្នុងរាត្រីអច្ឆរិយនេះរួមមាន៖
លោក Zdenek Rylich នាយកគ្រប់គ្រងនាយកដ្ឋានផ្នែកលក់ បានសម្តែងការកោតសរសើរថា៖ «ក្នុងនាមជាថ្នាក់ដឹកនាំផ្នែកលក់ប្រចាំក្រុមហ៊ុន មេនូឡាយហ្វ៍ ខេមបូឌា ខ្ញុំពិតជាមានមោទនភាពយ៉ាងខ្លាំងចំពោះទីប្រឹក្សាឆ្នើម ក៏ដូចជាប្រធានផ្នែកលក់ឆ្នើមរបស់យើងទាំងអស់ ជាពិសេសគឺសមាជិកពិភពលោកលំដាប់ COT (Court Of the Table) ដែលជាជើងឯកនៅក្នុងកម្មវិធីរបស់យើងក្នុងរាត្រីនេះ។ អ្វីដែលកាន់តែធ្វើឲ្យខ្ញុំភ្ញាក់ផ្អើលគឺការរៀបចំកម្មវិធីដ៏អស្ចារ្យនេះនៅប្រាសាទដ៏ស្រស់ស្អាត លើទឹកដីដ៏ស្រស់ត្រកាលក្នុងខេត្តសៀមរាប។»

Manulife Cambodia Organizes its Annual Agency Award Dinner in Siem Reap to Celebrate the Outstanding Achievements of its Insurance advisors
February 20, 2021 - Siem Reap - Manulife Cambodia commenced its Annual Agency Award dinner under the theme “WONDER NIGHT” to congratulate its insurance advisors for their effort and achievement in 2020 as well as their contribution to protect the financial future of Cambodian families.
The WONDER NIGHT’s recognition agenda items included:
• 1 COT member (Court of the Table)
• 21 MDRT (Million Dollar Round Table)
• 1 President Cup award winner who is a senior agency manager
• And many other outstanding insurance advisors
Mr. Zdenek Rylich, Chief Agency Officer of Manulife Cambodia said, "As the Chief Agency Officer of Manulife Cambodia. I’m very proud of our top insurance advisors as well as all of our top agency leaders, especially the COT member, who was the event champion. What is even more thrilling to me is that this remarkable event took place in the scenic land of Siem Reap.”